Królestwo Elfów

Wewnętrzne, tajne forum klanu Królestwa Elfów


#16 2012-08-12 21:10:39

Altair La Ahad

Ogoniasty

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

Altair ze spisanym uzbrojeniem poszedł wolnym krokiem do burmistrza. Przychodząc w wskazane miejsce, skłonił głowę przed burmistrzem, i zaczął mówić.
-Oto lista uzbrojenia
Magazynier podął listę burmistrzowi.
-Mam jeszcze prośbę, mianowicie aby ten elf, i jego kompania przyszli do mnie abym mógł pomóc w doborze uzbrojenia, dobrze?


"Oby wasze miecze pozostały ostre!"

Offline

 

#17 2012-08-16 02:37:49

 Ananiel

Krwawy Elf

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

Altair nie dokończył dobrze zdania a zza drzwi dało się słyszeć zdawałoby się odgłosy walki. Po chwili zapadła krótka cisza którą przerwał kopniak w wrota a te uderzywszy o mur narobiły niemało hałasu. W przejściu stanął elf a tuż za nim posłaniec który na widok położonych na łopatki dwóch zbrojnych złapał się za głowę. Ananiel wolnym krokiem ruszył przed siebie i złapawszy ze stołu niewielkie ale za to przyjemnie zarumienione jabłko począł je konsumować w drodze do burmistrza.
-Nie powinno Cię dziwić Itminisie iż Twoje córki zostały porwane i zapewne teraz jakiś dorodny samiec przedłuża nasz gatunek wraz z nimi. Twoja ochrona jest na tyle dobrze opancerzona iż wystarczy podstawić nogę a sami się przewracają.-skończywszy swój posiłek ,łowca niby to od niechcenia rzucił ogryzkiem burmistrzowi prosto w jego łysą banie.
-Co nie zmienia faktu iż jedzenie masz całkiem przyzwoite. Słyszałem że lubisz dogodzić swojemu wielkiemu tyłkowi kiedy Twoi poddani umierają z głodu. Wracając do tematu...szukaj sobie swoich laleczek sam. Kilka miedziaków nie robi na mnie wrażenie a następnym razem jeśli wyślesz po mnie kogokolwiek znajdziesz jego głowę nazajutrz pod łóżkiem następnie stracisz swoją. Mam nadzieje że się zrozumieliśmy a jeśli nie efekty nieporozumienia już Ci przedstawiłem. To by było na tyle i do widzenia.-elf po swoim oświadczeniu wolnym krokiem skierował się do wyjścia po drodze zabrawszy jeszcze jeden owoc z tej samej tacy co poprzednio.


Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Offline

 

#18 2012-08-17 17:28:16

 Elleth

Księżna Dusz

Skąd: Gdzieś
Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

- Tożto hańba! Wstyd! Zostawcie tego elfa, do cholery, w spokoju... GDZIE MÓJ PACHOŁ?! - wydarł się na całe swoje domostwo burmistrz. Posłaniec podszedł leniwie, wiedział, iż za kilka chwil otrzyma niezłą burę. - Dałem Ci ciepłą posadkę. Ale Ty oczywiście WSZYSTKO, ABSOLUTNIE WSZYSTKO musisz spieprzyć! - Itminis nabrał powietrza w usta, po czym wypuścił je, długim westchnięciem.
- Ale, Panie...
- ZAMKNIJ GĘBE, NĘDZNY PĘDRAKU! - wrzasnął władca. - Kogo Ty mi do królestwa sprowadzasz?! Kogo, pytam się?!

- On go tu nie sprowadził. Elf od początku wypierał się zadania, ale można powiedzieć, że starałeś się go zmusić - powiedziała cicho i spokojnie postać w ciemnym płaszczu. Spod kaptura wypadały różowe kosmyki włosów. - Musisz zrozumieć, że rozkazami niczego nie wskórasz. Ani nie zaskarbisz sobie tym sympatii poddanych, ani nie namówisz nikogo, zupełnie nikogo do pomocy, uwierz mi. Zapytasz zapewne, kim jestem, skąd się tu wzięłam. Eh... - westchnęła, widząc zmierzajacych ku niej dwóch zbrojnych. Uniosła delikatnie rękę, wyszeptała krótką formułkę i zobaczyła, jak rycerze przewracają się. - Radzę Ci być ostrożną, Itminisie. Pragnę Ci pomóc, ale skoro teraz mi odmawiasz...
- Stój! Chcesz... Znajdziesz moje córki?
- Niczego nie mogę Ci obiecać, ale spróbować zawsze można. Ty! - zwróciła się do zbrojownika. - Pójdziesz ze mną. Oprócz Ciebie może znajdzie się kilka innych osób... Piszesz się?


Nie poddam się. Na to nie licz.
Mogę jedynie zapomnieć... Na jakiś czas.

Offline

 

#19 2012-08-17 17:36:35

Altair La Ahad

Ogoniasty

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

Altair długo się nie zastanawiał, wyprawa była świetną okazją od wyrwania się spod towarzystwa burmistrza, odwrócił się szybko.
-Jasne że idę! Znaczy... chętnie pójdę. Miałem pomóc wam w doborze broni, zrobimy to teraz, czy poczekamy na resztę osób?


"Oby wasze miecze pozostały ostre!"

Offline

 

#20 2012-08-17 18:40:42

 Ananiel

Krwawy Elf

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

Elf uniósł dłoń a kilkunastometrowy metrowym błyszczący miecz wbił się wprost koło jpół łysej  głowy burmistrza,w tron na którym siedział. Odgłos piorunów wydobywający się z dłoni chłopaka był o wiele cichszy aniżeli przy trzymaniu elementu błyskawicy w dłoni. Ananiel obrócił głowę w stronę urzędnik.
-Tutaj każdy istotą rozumną a co z tym idzie ma swoje uczucia. Piastuje wyższe stanowisko od Ciebie a nigdy nie zniżyłem się do Twojego poziomu jaki teraz zaprezentowałeś. Wstyd i hańba powiadasz? Te słowa idealnie odzwierciedlają postawę burmistrza Itmisa w stosunku do poddanych.
Elf zacisnął rękę a owy miecz znikł. Kilka piorunów pozostało na jego dłoni wydając charakterystyczny dźwięk. Ananiel obrócił głowę w stronę zakapturzonej postaci.
-Samej na coś takiego Cię nie puszczę...


Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Offline

 

#21 2012-08-17 19:19:07

 Elleth

Księżna Dusz

Skąd: Gdzieś
Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

Elleth uniosła głowę. Uśmiechnęła się, choć nie było tego widać w mroku kaptura. Jedynie różowe włosy, opadające na klatkę piersiową rozjasniały lico dziewczyny. Skinęła ruchem ręki na La Hada' a, wskazując mu, by ten szedł za nią.
- A więc do zbrojowni - powiedziała, zwracając się znów w stronę Ananiela.


Nie poddam się. Na to nie licz.
Mogę jedynie zapomnieć... Na jakiś czas.

Offline

 

#22 2012-08-18 14:05:00

Altair La Ahad

Ogoniasty

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

Altair idąc za postacią w kapturze, zaczął wypytywać:
-Jakiej broni używacie, krótka, czy długa, jedno, czy dwu ręczna? A może dystansowa, jeśli tak to kusza, czy łuk?


"Oby wasze miecze pozostały ostre!"

Offline

 

#23 2012-08-18 15:58:12

 Elleth

Księżna Dusz

Skąd: Gdzieś
Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

Elleth przyspieszyła kroku, idąc korytarzem. Zachowywała się tak, jabky znała każdy milimetr zamku Itminisa. Westchnęła, gdy doszli do zbrojowni, po czym zaczęła oglądać pomieszczenia, mówiąc:
- Kuszę mam swoją. Ukochaną, nie do zdarca, więc tego mi nie trzeba. Potrzebuję jedynie nowego odzienia. Wiesz, buty, płaszcz, może jakąś nową koszulę. A co do uzbrojenia, to chcę dostać nakolanniki, nagolenniki, naramienniki i skórzaną zbroję - wypuściła powietrze i siadła na zydlu pod oknem.


Nie poddam się. Na to nie licz.
Mogę jedynie zapomnieć... Na jakiś czas.

Offline

 

#24 2012-08-18 16:08:51

Altair La Ahad

Ogoniasty

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

Altair zaczął szybko chodzić po zbrojowni, zaczął przynosić potrzebne przedmioty, po chwili przed postacią z różowymi włosami leżało sporo uzbrojenia.
-Wybierz odpowiedni dla Ciebie rozmiar, a co do koszuli, to ubrań tu nie ma, ale płaszcz się znajdzie, buty może też...
Altair wszedł do małego gabinetu i wyciągnął czarny jak grudniowa noc płaszcz, i parę butów, wyglądających na ciepłe.
-Jeśli za długi, to się skróci, a w cholewie butów można schować sztylet w razie potrzeby, coś jeszcze?


"Oby wasze miecze pozostały ostre!"

Offline

 

#25 2012-08-18 16:14:07

 Elleth

Księżna Dusz

Skąd: Gdzieś
Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

Elleth pokręciła przecąco głową. Przymierzyła buty. Siegały jej do kolan. Były w sam raz także rozmiarowo. Płaszcz leżał idealnie. Wszystko było na swoim miejscu.
- Na razie tyle.
Kobieta zaczęła przymierzać uzbrojenie.


Nie poddam się. Na to nie licz.
Mogę jedynie zapomnieć... Na jakiś czas.

Offline

 

#26 2012-08-19 14:16:20

 Ananiel

Krwawy Elf

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

Elf zaczął spacerować po zbrojowni oglądając wyposażenie. Po jego wzroku widać było że nic z obecnych oręży i innego wyposażenie nie przykuło jego uwagi.
-Macie tu coś prócz taniego badziewia? W takim razie niech stracę i wezmę Isverd i Susenn.
Postać po rzuconych słowach ruszyła w stronę wyjścia do zbrojowni.


Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Offline

 

#27 2012-08-19 21:40:01

Altair La Ahad

Ogoniasty

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

-Niestety nic lepszego nie mamy, sam noszę własne uzbrojenie. Stąd nadają się tylko ochraniacze, czasem znajdzie się coś dobrego.
Altair zaczął iść za elfem, nie pytając gdzie idą, choć ciekawość go zżerała.

Ostatnio edytowany przez Altair La Ahad (2012-08-19 21:42:49)


"Oby wasze miecze pozostały ostre!"

Offline

 

#28 2012-08-26 20:35:36

 Ananiel

Krwawy Elf

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 12
Punktów :   

Re: Sesja fab. - 'Uprowadzona piękność'

Z sesji wielkie gówno wyszło. Prowadząca odeszła i prowadzi swój własny klan. Zamykam.


Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lessilion.pun.pl www.naruto-senpuu.pun.pl www.death-note.pun.pl www.robotarena.pun.pl www.dzikiepumy.pun.pl