Królestwo Elfów

Wewnętrzne, tajne forum klanu Królestwa Elfów


#1 2012-07-24 00:42:06

 Ananiel

Krwawy Elf

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 12
Punktów :   

Kącik zapoznawczy.

Cześć czołem panny i chłopaki.



Od razu pragnę zaznaczyć iż nie jest to przymusowe więc nie rzucać mi kamieniami po oknach oki?

No więc tak...
Jak pewne już wszyscy wiedzą (lub i nie ) mam na imię Artur nazwisko oczywiście rodowe mianowicie Lenczewski. Wiekiem nie zaszczycę bo dzisiejszego roku dokładniej siódmego listopada będzie dwudziestka. Ta, ta starość nie radość młodość nie wieczność. ^^

Chodzę do III klasy technikum uzupełniającego i jak zapewne wywnioskowaliście po mojej przezacnej oponce na brzuszku to szkoła gastronomiczna. Brawo! Rozwaliliście kod Matrixa! x]

Jeśli chodzi o charakter to podobnie jak z nazwiskiem odziedziczyłem po tatusiu.
"On jest spokojny, ale tylko do czasu."
Duplikat Ananielka. ^^

No a tak troszku może na poważniej. Zainteresowań mam sporo a że jestem amatorem świętego spokoju jako pasję wybrałem sobie chodzenie z kijami (Nordic Walking) przeważnie po lesie. Bardzo lubię również jeździć na rowerze i jak widzicie ruch nie jest niczym dla mnie obcym i wcale nie jestem takim noł lajfem jak niektórzy mi to zarzucali.

Co lubię a czego nie? Dobra muzyka, szwendanie się z kolegami do późnych godzin i oglądanie gwiazd przy czystym niebie jak i zachód słońca. W ludziach cenię szczerość nawet jakby prawda miała być nieprzyjemna. Jak łatwo wywnioskować nie lubię fałszywych ludzi. Zbyt często się się na takich nadziewałem stąd moje nieco nieufne podejście do życia.

Aby bardziej zobrazować mnie jako osobę posyłam fotkę. Pewnie niektórzy z was już ją widzieli ale nowi pewnie jeszcze nie.

http://zapodaj.net/337e2c55c95d7.jpg.html

Zapraszam do pisania.


Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Offline

 

#2 2012-07-24 11:00:30

 Nemezja

Owieczka

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Kącik zapoznawczy.

Fotę widziałam! Buahaha.
Oglądanie gwiazd i zachód słońca, mm mm :>


Maybe it's a dream; maybe nothing else is real
But it wouldn't mean a thing if I told you how I feel
So I'm tired of all the pain, of the misery inside
And I wish that I could live feeling nothing but the night

Offline

 

#3 2012-08-03 19:46:08

 Elleth

Księżna Dusz

Skąd: Gdzieś
Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Kącik zapoznawczy.

No to tak jakby moja kolej. Nawiązując do Anka, to Artur gangsta.

No więc. Nienawidzę się przedstawiać, mam taką wyrobioną formułkę, od dzieciaka, ale postaram się to zmienić.
Mam na imię Agata, nazwiska Wam nie podam, bo zapewne w przyszłości będziecie wielbić mnie, więc i tak się dowiecie. Ja skromna. Jeśli chodzi o wiek, to liczę sobie 14 wiosenek, ale już niedługo, gdyż 8 października zaczynam 15 rok swego marnego żywota.

Mój charakter? Znacie inną Agatę niż moi znajomi z realanego świata. Pyskatą, wyszczekaną, śmiałą. Tą, która nie boi się niczego. Jaka jest prawda? Ano taka, że jestem zpełnie inna. Nieśmiała, cicha, miło, w miarę pomocna. Poza tym, to nie potrafię w siebie uwierzyć, co ostatnio odczuł Mysver. "No, ale przecież sie nie dostanę do tego plastyka, nie umiem nic robić, nie mam talentu". Haha, podtrzymuję. A coś, co się zgadza między mną i Elleth? Uwielbiam na wszystko narzekać. Na wszystko i na większość osób.
Okej, może teraz coś pozytywnego. Zainteresowania? Dobra książka i dobry film. Co do książek, to ubóstwiam Harrego Pottera, sagę o Hermuksie Tantamoq i zapewnę zacznę kochać Zmierzch, gdy tylko wypożyczę sobie ową książkę za jakiś czas. Co do filmów... Jasne, że wszystkie części Zmierzchu, oprócz V (Przed Switem cz.2), bo tej jeszcze nie oglądałam. Listy do M., Królewna Śnieżka i Łowca. Zaraz chyba włączę sobie jeszcze raz Zaćmienie, lub znajdę jakiś inny film z Pattinsonem, koniecznie.
Okej, idźmy dalej. Fotografia. Jeju jej. Miłość mojego życia. Zaczynam właśnie zbierać na owy aparat. Na razie mam Nikon' a Coolpix L120, kupionego za niespełna 1000zł. Planuję zakupić statyw za 5 dyszek i jak na razie spokój z ulepszaniem asortymentu. Najbardziej lubię fotografię makro i kopię czarno - białą.
Rysunek, a raczej staranie rysowania czegokolwiek, bo ja nie potrafię rysować, ale mniejsza. Postawiłam sobie za cel dostanie się do Liceum Plastycznego z internatem, tak, dostanę się, może.
Oprócz tego wszystkiego dochodzą jeszcze zwierzaki. Aktualnie posiadam psiaka o imieniu Max, kundelek rasy jamnikowatej. Prawdopodobnie mieszaniec jamnika i yorka. Chyba już napisałam wszystko... Sama nie wiem.
Okej, no tak. Zapomniałam o słit fociszce. Może zaraz coś wygrzebię, czekajcie chwilunię.

http://wd6.photoblog.pl/np3/201207/8B/127986255.jpg
http://wd4.photoblog.pl/np2/201207/D9/127985633.jpg
NANANANANANNANANANANANANANANANNANANANAN.


Nie poddam się. Na to nie licz.
Mogę jedynie zapomnieć... Na jakiś czas.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rusinow.pun.pl www.adhd-lod.pun.pl www.cbmpl.pun.pl www.superskuter.pun.pl www.narutovsneji.pun.pl